MENAJERA

SC ELROME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane interesate sa lucreze in judetul Timis, ca si menajere

CERINTE

Persoane serioase,cu recomandari verificabile, muncitoare, in grija carora sa ai incredere sa lasi casa . Pentru ca familia sa se bucure de mai mult timp impreuna fara grijile casei.

BENEFICII OFERITE

Interesul nostru nu este doar de a va plasa indiferent de conditii ci ne straduim sa gasim cel mai potrivit mediu de lucru pentru ca reusitele noastre reprezinta cartea noastra de vizita. Documentele solicitate la dosarul de prezentare sunt:
CV CU POZA IN LIMBA ROMANA
– act de identitate
– diploma / adeverinta studii
– cazier judiciar
– carte de munca
– decizie de pensionare
– adeverinta eliberata de medicul de familie care sa va recomande ca fiind apta pentru domeniile alese.
Pentru angajare sunt necesare urmatoarele analize medicale pentru boli usor transmisibile: MRF (microradiografie), WDRL (serologie sifilis), exudat faringian, coprocultura, antigen HBs (hepatita B)
– recomandat, nu este obligatoriu.

adresa de email: services.babysitting@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA RESURSE UMANE_PLASARE FORTA DE MUNCA