maseuza pt. salon de estetica

KELLY IMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de servicii specifice fisei postului;masaj classic ,relaxare,terapeutic si anticelulitic, inpachetari, electrostimulare, tratamente corporale,reflexoterapia
- experienta in domeniu,
- Promovarea serviciilor si a produselor disponibile din salon,
- Igienizarea locului de munca,
- Comunicare buna cu clientii si colegii din salon.

CERINTE

- Experienta relevanta in domeniu
- Curs de specialitate
- Capacitate de organizare si de dezvoltare pe plan profesional
- Persoana dinamica, serioasa si muncitoare
- Aptitudini de comunicare verbala
- Prezentabila si respectuoasa.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un salariu atractiv si un mediu de lucru la standarde inalte.
- Carte de munca la angajare.
- Comision din incasari si din vanzare produse
- Toate dotarile sunt puse la dispozitie de companie.

- Salon de infrumusetare si de remodelare corporala are o pozitie centrala in complexul Favorit pe calea Bogdanestilor nr.2. Servicii oferite :coafor, frizerie, cosmetica,manichiura, pedichiura, solar clasic si organic, masaj de intretinere corporala, vanzari de produse cosmetice si de intretinere.