Maseur/ kinetoterapeut

Office Relax

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti pasionat/a de masaj si kinetoterapie si doresti sa urmezi o cariera in acest domeniu, Office Relax te vrea in echipa sa!

Responsabilitati:

- Efectuare masaj de relaxare, masaj terapeutic si/sau Yumeiho;
- Promovarea serviciilor oferite de catre companie;
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Respectarea programului de lucru si a programarilor;
- Efectuarea evaluarilor corporale si intocmirea fiselor personale ale clientilor;
- Acordarea sprijinului clientilor in alegerea unui abonament;
- Conceperea de programe individualizate de masaj la cerinta clientilor.

CERINTE

- Studii de specialitate: student(a)/absolvent(a) Kinetoterapie sau atestat profesional recunoscut de Ministerul Muncii;
- Expertiza in diferite tipuri de masaj: masaj de relaxare, masaj terapeutic, masaj reflexogen, masaj antistres
- Constituie avantaj experienta anterioara intr-o pozitie similara si formarea in tehnici orientale de masaj;
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
- Persoana sociabila si comunicativa;
- Aspect ingrijit;
- Seriozitate si dorinta de perfectionare.

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru flexibil;
- Salariu fix plus commission din masaj;
- Mediu de lucru placut si profesionist.

Servicii profesionale de masaj pe scaun la birou si servicii profesionale de masaj pe scaun pentru evenimente corporate (expozitii, conferinte, conventii, team building-uri, targuri, competitii sportive, inaugurari sedii, evenimente business interne etc.)