MANIPULANT MARFURI

Solutions Driven Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de productie din Timisoara, cautam persoane potrivite pentru a se alatura companiei in postul de MANIPULANT MARFA.
- Receptia bunurilor
- Pregatirea comenzilor
- Expedierea comenzilor
- Efectuarea controlului cantitativ si calitativ

CERINTE

-Seriozitate si stabilitate la locul de munca
-Disponibilitate de lucru in schimburi de 8 ore
-Studii medii
-Experienta in companii multinationale/ firme de productie

BENEFICII OFERITE

-Companie multinationala stabila, activa pe piata din Romania din 1994
-Pachet salarial [in functie de calificari si competente]: salariul de incadrare, recompensarea prezentei, tichete de masa, evaluarea perfomantei, etc.]
-Servicii de medicina generala asigurate de companie
-Transport gratuit, asigurat de catre companie [Timisoara si mediul rural]
-Programul de lucru in schimburi de 8 ore
-Zilele de weekend si sarbatorile legale – zile nelucratoare pentru companie

Since our launch in August 2000, Solutions Driven Romania has grown to be a dynamic and creative recruitment company committed to providing innovative resourcing solutions to both our clients and candidates.

please visit: www.solutions-driven.com

TO BE RECOGNISED BY OUR CLIENTS AND
CANDIDATES AS THE VERY BEST PROVIDER OF
INNOVATIVE RECRUITMENT SOLUTIONS”