manipulant marfa

SC EUROCCOPER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatire paleti mixati ;
- Transportarea, incarcarea si descarcarea marfurilor ;
- Verificarea produselor receptionate/livrate ;
- Respectarea normelor de protectia muncii.

CERINTE

- Persoana motivata, serioasa ;
- Autorizatia ISCIR constituie un avantaj ;
- Disponibilitate pentru lucrul in ture si / sau ore suplimentare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv ;
- Plata drepturilor conform legislatiei in vigoare ;
- Transport asigurat ;
- Mediu de lucru la standarde europene.

Oferind solutii complete in logistica si expeditii, transporturi internationale si comisionariat vamal, suntem una dintre cele mai puternice firme din zona de vest a Romaniei in acest domeniu, reusind in cei 14 ani de activitate sa demonstram viabilitatea servicilor oferite. Birourile companiei noastre cu capital integral strain, echipa noastra de profesionisti, servicile la standarde europene, viteza de reactie si preturile extrem de avantajoase pentru clienti sunt cele mai puternice argumente ale firmei noastre, de la infiintare pana in prezent gestionand aproximativ 2.600 de societati cu diverse obiecte de activitate. Calitatea serviciilor noastre a fost confirmata de obtinerea certificatului ISO 9001:2000, fiind membri ARILOG ( Asociatia de logistica si management din Romania ) si USER ( Uniunea asociatilor expeditoare din Romania) .

In momentul de fata pentru noul nostru Centru Logistic din Timisoara - Calea Aradului - DJ 216 - directia Sannandrei angajam - MANIPULANT MARFA.
www.euroccoper.ro