Manager Vanzari

Autocamion Service S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea activitatiii de vanzari
-Mentinerea si dezvoltarea portofoliul de clienti
-Imbunatatirea permanenta a ofertei de service
-Crearea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu companiile client precum si cu potentialii clienti

CERINTE

-Facultatea de Autovehicule Rutiere
-Experienta relevanta in domeniu
-Cunostinte de operare PC
-Permis de conducere categoria B
-Limba engleza

BENEFICII OFERITE

Oferta in urma interviului.

S.C.Autocamion Service S.R.L. face parte din Grupul Edy, care este liderul national in domeniul logisticii si transportului.

S.C.Autocamion Service S.R.L. , infiintata in 2003, este dealer autorizat Volvo Trucks & Schmitz Cargobul .Service-ul noastru asigura servicii de diagnosticare, mentenata si reparatii la cele mai inalte standarde Volvo si Schmitz , fiind deasemenea parte din |Volvo Action Service Programme| care asigura 24/24 ore asistenta tehnica si interventii rapide peste tot in Europa.