Manager proiect instalatii electrice

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru companie de instalatii electrice si automatizari industriale din Timisoara,o persoana pentru postul de Manager proiect instalatii electrice.

Responsabilitati:
- Asigura managementul in implementarea/executia proiectelor din domeniul: instalatii electrice industriale, automatizari industriale si tablouri electrice industriale
- Asigura interfata cu beneficiarul pe santier: documentatii, grafic lucrari, aprobare lucrari suplimentare si documentatie aferenta
- Se asigura in permanenta ca resursele pe care le are la dispozitie sunt gestionate optim( oameni, timp, materiale,buget, tool-uri) in vederea finalizarii proiectului la timp si cu incadrare in buget

CERINTE

Cerinte:
-Absolvent studii tehnice, de dorit electrotehnica, automatizari
- Expeienta relevanta in Management de proiect, etapele de implementare si monitorizare a proiectului: relatia cu beneficiarul, gestionarea activitatilor, timpului, bugetului, costurilor, echipei de executie compusa din asistent proiect, coordonator lucrari, sefi echipe, electricieni si lacatusi
- Disponibilitate de deplasare pe durata desfasurarii proiectului in tarile din Europa unde firma incheie contracte
- Limba engleza nivel avansat, orice alta limba straina reprezinta un avantaj
- Permis auto cat B

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la adresa office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal