Manager Proiect - Fonduri Europene

SC Akasha Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal intocmeste:
- Documentatii pentru elaborarea proiectelor de investitii,
- Documentatii pentru studii specifice: prefezabilitate, fezabilitate, planuri de afaceri, planuri de marketing, memorii de justificare, analize cost-beneficiu, analize SWOT, raporturi, proiecte economico-financiare,
- Colecteaza informatii si solicita beneficiarilor documentele necesare analizei prealabile de eligibilitate.

CERINTE

Candidatul trebuie sa posede in cumul urmatoarele atributii si calitati personale:
- Poseda minimum 3 ani de experienta in management de proiect,
- Poseda minimum 5 ani de experienta in management si sau munca specifica studiilor superioare universitare si/sau posuniversitare,
- Este licentiat in unul din urmatoarele domenii: economie, administrarea afacerilor, drept cu specializare ulterioara prin cursuri de management de proiect, inginerie economica (cu diferite specializari - electrica, mecanica, constructii),
- Scrie si vorbeste corect in limba romana,
- Cunoaste limba engleza la nivel mediu,
- Poseda cunostinte avansate de economie si afaceri,
- A condus o echipa de minimum 3 angajati,
- Poseda cunostinte de contabilitate generala,
- Cunoaste foarte bine programele operationale 2014-2020 si programele de finantare prin MADR - AFIR,
- Este atent la detalii si este susceptibil de a invata mereu lucruri noi,
- Nu se teme de provocari,
- Este o persoana foarte pragmatica si putin subiectiva,
- Nu savarseste greseli previzibile si este foarte meticuloas,
- Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Salariu de minimum 3700 de lei,
Bonusuri in functie de realizari,
Stimulente alcatuite din puncte procentuale obtinute prin respectarea graficelor de timp,
Stimulente alcatuite din puncte procentuale obtinute prin proiecte de anvergura duse la bun sfarsit,
Cresterea salariului in functie de vechime,
In timp: autoturism si/sau locuinta de serviciu,
Transport gratuit in scop de delegatii cu asigurarea totala a tuturor cheltuielilor.

Societatea comerciala Akasha Consulting SRL Timisoara ofera servicii de consultanta in afaceri si management la nivel inalt pentru persoane juridice de drept public si de drept privat.

Specializarea intreprinderii este indreptata spre urmatoarele activitati:
- Consultanta in afaceri,
- Realizarea documentatiei cu scopul accesarii fondurilor nerambursabile (guvernamentale sau europene),
- Implementarea proiectelor (achizitii publice, expertiza economica, audit tehnic, audit financiar, planificare marketing, planificare afaceri, teme de constructii, teme de structuri de rezistenta, supraveghere santier etc.),
- Coaching si training profesional,
- Marketing si publicitate,
- Consultanta juridica pentru persoane juridice de drept public si/sau privat.