Product Manager

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting angajaeaza pentru unul dintre parteneri, companie de productie, o persoana pentru postul de Manager Productie.

Responsabilitati:

- Colaboreaza cu Managerii de produs in vederea gestionarii procesului de productie si imbunatatirea acestuia
- Monitorizeaza activ segmentele de piata in care sunt introduse produsele companiei
- Participa la procesul de dezvoltare a produsului finit pana la lansarea acestuia pe piata si asigura mentuinerea produselor din portofoliul actual
- Ofera asistenta departamentului de vanzari si celorlalte departamente interne
- Participa la activitatile de promovare, comunicare si consultanta tehnica cu clientii companiei
- Realizeaza interfata intre departamentele de vanzari, cercetare, dezvoltare si productie ale companiei
- Coordoneaza lansarea pe piata a produselor si participa la targurile si expozitiile cu compania.

CERINTE

- Studii universitare in domeniul Stiintelor Aplicate, Chimiei sau Biologiei
- Cunoasterea pietei in domeniul instrumentelor de masurare/ analiza de laborator
- Experienta de minim 1-2 ani in domeniu
- Experienta in Management de produs
- Cunoasterea limbii engleze nivel avansat, engleza si germana este un plus
- Cunostinte foarte vbune de operare PC
- Persoana organizata, flexibila, cinstita, loiala.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv
- Beneficii suplimentare
- Tichete de masa
- Transport asigurat din Timisoara
- Oportunitati de dezvoltare profesionala

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un CV la adresa de e- mail office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de persoanal