MAISTRU TIPOGRAF

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa supravegheze planul si eficienta productiei de tiparire;
-sa determine procedeele tehnologce folosite pentru fiecare stadiu;
- sa regleze si sa pregateasca masinile semiautomate pentru operatiunile de tiparit;
- sa utilizeze masinile de tiparit conform cerintelor planului de productie.

CERINTE

- experienta in functia de maistru tipograf sau serigraf;
- studii medii sau postliceale;
- capacitate de lucru in echipa;
- abilitati foarte bune de comunicare, organizare si planificare;
- atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- mediu de lucru profesionist.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.