MACARAGIU

S.C. EUROCONSTRUCT S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza, utilizeaza si intretine utilajul din dotare (macara turn 24 m, cu sarcina de 1,5 t la baza si 800 la virf).

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 10 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\"Traditie si Calitate\". Acestea sunt:

EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;

EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;

EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;

EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;

EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;

NETEX: produse netesute pentru industria textila ;

MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare.