LUCRATOR DEPOZIT

SC L'INTESA PROMOTIVE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- incarcare, descarcare marfuri
- pregatirea comenzilor pentru livrare
- aranjarea marfurilor in depozit
-participare activa la activitatile din depozit

CERINTE

- absolvent de liceu
-experienta in activitatea de depozit constituie un avantaj ( de preferat in domeniul auto)
-posesor de permis auto categoria B
-permis de motostivuitorist constituie avantaj
-cunostinte de operare pe calculator
-seriozitate, implicare, dinamism, persoana responsabila
-capacitate de autoorganizare
-cv cu poza

BENEFICII OFERITE

-Salar
-Pregatire continua si sprijin in vederea atingerii obiectivelor

L 'Intesa Promotive S.R.L. este o firma mixta romano-italiana specializata in importul si comercializarea diferitelor tipuri de filtre: ulei, aer, combustibil, cabina, hidraulice - necesare urmatoarelor domenii: auto, utilaje usoare si grele, agricol si industrial si uleiuri marca Oleoblitz.
Marcile de filtre comercializate sunt de renume mondial, printre care: UNIFLUX, FIAAM, DONALDSON.
Compania activeaza din anul 1994 si are sediul central in Chisoda, DN 59 KM8+550 M Stanga (vis-a-vis de Metro 1)
Pentru mai multe informatii legate de compania noastra accesati site-ul nostru www.intesa.ro