Lucrator comercial/ casier

HORNBACH Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

HORNBACH se află în topul magazinelor de materiale de construcţii și grădinărit cu o cifră de afaceri de peste 3 miliarde euro/an, cu o reţea de 134 magazine și peste 14.500 angajaţi; momentan în 9 ţări europene.

ÎN CURÂND ŞI ÎN TIMIŞOARA!

Vrei să intri și tu în lumea HORNBACH?

Pentru viitorul magazin CĂUTĂM lucrători comerciali şi casieri pentru departamentele:

Materiale de construcţii, Lemn, Lemn și produse finite, Unelte/feronerie, Instalaţii electrice, Instalaţii sanitare, Băi, Covoare și pardoseli (parchet, gresie/faianţă), Unelte și mașini de grădină, Plante de interior, Plante de exterior, Elemente din lemn pentru exterior, Casierie, Recepţie marfă, Servicii clienţi.

CERINTE

LUCRĂTOR COMERCIAL (ref: 522303)

Responsabilități

• acordarea de consultanță clienților în funcție de achizițiile pe care aceștia doresc să le facă în magazin;

• promovarea produselor din magazin;

• aranjarea produselor pe raft;

• menținerea curățeniei și ordinii pe raion.

Cerinţe

• competență profesională;

• minim 6 luni experiență în domeniu;

• studii medii ;

• cunoștinte operare PC (Ms Office);

• persoană sociabilă, serioasă, responsabilă, cu spirit de echipă.

CASIER (ref: 523003)

• utilizarea corectă a caselor de marcat;

• scanarea și încasarea contravalorii produselor;

• oferirea informațiilor și suportului necesar clienților;

• completarea facturilor la cererea clienților;

• disponibilitate de a lucra și în raioane, în funcție de volumul de clienți din magazin.

Cerinţe

• studii medii;

BENEFICII OFERITE

Îţi oferim:

- formare profesională în cadrul companiei,

- oportunități reale de promovare în cadrul companiei;

- salariu atractiv și un sistem de premiere în funcție de implicare și performanțe individuale;

- posibilitatea de a lucra alături de o echipă dinamică și motivată;

- un loc de muncă sigur într-un ambient modern;

- uniformă și echipament de lucru.

Așteptăm CV-ul tău până în data de 26.04.2012 la următoarea adresă:

Str. Hornbach nr. 17-21 Domnești, jud. Ilfov sau la

e-mail: info_ro@hornbach.com;

fax: 021/206.15.32

IMPORTANT: Vor fi luate în considerare doar aplicaţiile sub forma expediere prin poştă, e-mail sau fax la datele menţionate mai sus!

Companie multinationala germana, lider european pe piata magazinelor de tip \"do it yourself\"(bricolaj, materiale de constructii si gradina).