LIVRATOR ( cu atributii de gestionar )

M & M PRODUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rezumatul principalelor responsabilitati si activitati:
1) activitatea de livrare: livreaza in conditii optime comenzile la client corespunzator documentului contabil si face incasarea;;
2) contabilitate primara: pastreaza si preda documentele de livrare: avize si facturi, documentele de plata si incasarile facute; tine registrul de casa;
3) activitate de gestiune a marfii astfel: preluare marfa in gestiune, administrarea marfii in depozit si in vederea livrarii, manevrare marfa, raspunderea asupra gestiunii marfii;
4) pastreaza in bune conditii autovehicolul si echipamentele din dotare.

CERINTE

Carnet de conducere cat. B
Experienta ca sofer minim 2 ani
Avantaj: cunostiinte de contabilitate primara si operare PC
Profilul candidatului:devotat, loial, corect,cinstit, organizat, disciplinat, motivat, serios si responsabil.

BENEFICII OFERITE

Angajare se face cu titulatura de Responsabil Punct de Lucru
Salariul este intre 200 si 300 de euro.
Masina de transport marfa IVECO DE 3,5 t
Telefon mobil
Bonus in functie de rezultate
Birou dotat cu PC, imprimanta, telefon, fax, scanner.

Producator si distribuitor national de ambalaje flexibile, lider de piata la folia shrink si pionier al foliei pre-stretch, companie in plina expansiune, cu potential de piata, avand o echipa tanara si motivata care asteapta sa i te alaturi!