KEY ACCOUNT EXECUTIVE - Timisoara

Euroweb Romania SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor furnizate de companie:
- identificarea nevoilor clientilor
- acordarea suportului la conceperea solutiei tehnice de catre departamentul tehnic
- implementeaza politica de vanzari promovata de companie
- mentine/dezvolta relatiile cu clientii existenti, mareste portofoliului de clienti
- urmareste atingerea targetului lunar/anual vanzari
- elaboreaza rapoarte de vanzari

CERINTE

Candidatul ideal ne dorim sa aiba studii superioare finalizate, experienta in vanzari parteneriale B2B (minim 1 an), sa fie o persoana proactiva, organizata, comunicativa. Ne mai dorim sa aiba abilitati de interrelationare, dinamism, creativitate, initiativa.
Permisul auto si cunostintele de operare PC la nivel avansat sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere
Posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta.

Euroweb va ofera solutii de comunicatii ¿ntre diferite locatii ale companiei dumneavoastra, solutii de acces la internet stabile si securizate si o comunicare prompta si profitabila cu furnizori si clienti deopotriva. Prin acest serviciu, Euroweb va pune la dispozitie o plaja larga de viteze de acces si va ajuta sa implementati ceea ce se potriveste cel mai bine nevoii dumneavoastra de comunicare.

La nivel national, Euroweb Romania poate furniza servicii de acces la Internet in cele mai mari 40 de municipii (orase in care exista si prezenta tehnica), inclusiv Bucuresti, beneficiind de reteaua nationala de fibra optica bazata pe tehnologie SDH si IP(Ethernet), cu capacitate de transport de n x 10Gb.

www.euroweb.ro