Junior Software Developer

LASTING Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare software: preluare / întocmire specificaţii, proiectare aplicaţii, codificare aplicaţii, testare aplicaţii, predare proiecte la beneficiar

CERINTE

- student/ absolvent Automatică şi Calculatoare sau Matematică – Informatică
- competente in unul sau mai multe dintre limbajele de programare: C/C++; Java; C# (detaliile aferente fiecarui limbaj se discuta in cadrul interviurilor individuale de angajare)
- cunostinte de baze de date Oracle, MySql
- limba engleza, nivel avansat
- abilitati personale: comunicare, lucrul in echipa, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru stimulant
Programe atractive de facilităţi
Pachet salarial stimulant si bonusuri - funcţie de realizări
Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala in cadrul unui grup de specialisti in domeniul ingineriei software.

Dezvoltator de aplicatii si produse software pentru piata interna si externa, LASTING Software ocupa in prezent locul 23 in Deloitte's Technology Fast 50 top al companiilor cu cea mai rapida crestere din Europa Centrala.