Junior Recruiter StepUpist

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noua ne-ar face placere sa ni te alaturi, daca te regasesti in descrierea urmatoare:
-Esti pasionat(a) de domeniul resurselor umane si iti doresti o cariera in domeniu, intr-o firma specializata
-Esti o persoana amabila, sociabila, vesela si cu simtul umorului (criteriu obligatoriu si eliminatoriu!!!)
-Vorbesti engleza avansat. Vom aprecia desigur daca cunosti si alte limbi straine
-Ai disponibiliatea si hotararea sa te angajezi full-time in Timisoara
-Iti place sa cunosti mereu oameni noi si nu eziti sa vorbesti cu necunoscuti
-Esti creativ(a) si iti place sa aduci inovatie in munca ta
-Iti place sa iti organizezi munca si presiunea multor proiecte nu te copleseste, ci te motiveaza

CERINTE

Ce avantaje vei avea in echipa noastra?
-Vei face parte dintr-o echipa flexibila, vesela si ambitioasa
-Vei creste intr-o luna cat altii intr-un an, si intr-un an cat altii in....mai multi 
-Te vei implica in proiecte variate de recrutare, din domenii diferite
-Vei avea posibilitati grozave de dezvoltare in domeniu si chiar si in altele
-Vei face parte dintr-o firma si o echipa cu un renume foarte bun in piata din Timisoara si nu numai
-Vei participa la traininguri si evenimente de business

BENEFICII OFERITE

Cum poti ajunge StepUpist(a)?
-Primul pas este sa ne trimiti un CV si cateva randuri cu motivatia ta pe adresa gratiela.toader@hr-step-up.ro
-Al doilea pas este sa treci printr-o serie de interviuri si teste si sa ne convingi ca tu esti ceea ce noi cautam.

Mult succes!

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.