Junior Broker

EUGENE ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti student si cauti un job ce ofera un program flexibil, si mai ales un program pe care sa ti-l faci tu? Noi
la Eugene Estate intelegem viata de student, care necesita dedicatie, dar totodata intelegem si studentii
care vor un job part time, fara ca programul de facultate sa fie afectat. Aplica la noi, si cine stie, poate te
vezi facand urmatoarele si pe viitor:
- Prospectarea pietei
- Contactarea clientilor
- Dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Listare proprietati
- Generare lead-uri
- Calificarea clientilor
- Negociere
- Inchidere tranzactii.

Beneficiile oferite sunt variate conferind toate uneltele necesare unui broker imobiliar pana la posibilitatea obtinerii unui castig peste medie coordonat direct cu implicarea si rezultatele activitatii desfasurate.
- promovarea ofertelor atat prin cadrul site-urilor partenere , cat si prin intermediul proprului nostru
website: eugene.ro
- vizionarea proprietatilor din portofoliu
- dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti si crearea altor baze de date cu clienti
- cautarea de oferte imobiliare pentru proprii tai clienti
- negociere si asistenta permanenta pe tot parcursul tranzactiilor de inchiriere/vanzare.

CERINTE

Putem incepe o colaborare frumoasa daca:
- esti o persoana disciplinata, ambitioasa si perseveranta
- esti o persoana punctuala
- iti doresti sa fii liber, sa nu ai limitari si sa iti poti implementa si tu strategiile proprii
- iti place concurenta si asta te motiveaza
- iti place sa conduci
- esti pasionat de domeniul imobiliar.

Aplica la noi si hai sa ne cunoastem!

Poate ai auzit de noi. Poate de la un prieten care si-a vandut casa cu ajutorul nostru, sau poate de la o cunostinta care nu reusea sa isi vanda apartamentul de luni bune si apeland la noi a reusit intr-un timp foarte scurt. Sau poate de la o ruda care dorea sa isi cumpere locuinta la care visa si venind la noi, i-am transformat visul in realitate. Sau poate un coleg de la job ti-a spus ca multumita noua a gasit chirie avantajoasa intr-un imobil situat aproape de locul de munca. Sau poate din presa scrisa sau audio-vizuala unde au fost relatate marile tranzactii imobiliare pe care le-am intermediat.

Sigur ai auzit de noi pentru ca avem in portofoliul nostru cele mai multe proprietati aflate in procesul de vanzare sau inchiriere. Sigur ai auzit de noi pentru ca suntem cea mai puternica agentie imobiliara, fiind prezenti pe toate portalele importante de imobiliare si cea mai simpla cautare online duce la noi.

Sau poate nu ai auzit de noi, sunt sanse sa nu fi auzit, tinand cont ca majoritatea romanilor fac cel mult doua tranzactii imobiliare in toata viata. Poate nu stii ca an de an compania noastra a obtinut cele mai importante premii si numeroase distinctii in acest domeniu.

Dar cel mai important este sa stii ca te putem ajuta atunci cand vei dori sa tranzactionezi o proprietate imobiliara punand la dispozitia ta serviciile noastre care pozitioneaza in centru nevoile tale.

Premiile nostre:

Martie 2018 - Gala Profesionistilor in Imobiliare - Cea mai puternica agentie Timisoara
Martie 2017 - Gala Profesionistilor in Imobiliare - Agentia anului Timis
Februarie 2016 - Gala Profesionistilor in Imobiliare - Cea mai mare agentie Timis
Mai 2015 - Uniunea Agentiilor Imobiliare - Tranzactia anului
Aprilie 2014 - Uniunea Agentiilor Imobiliare - Cea mai buna campanie marketing
Februarie 2012 - Asociatia Antrepenorilor din Romania - Premiul I Timis - Companii imobiliare.