Java/WEB UI Programmer

Smartree Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scurta descriere a companiei

Smartree Romania ofera solutii integrate de management al resurselor umane – salarizare, administrare de personal, recrutare, munca temporara si consultanta - destinate cresterii eficientei proceselor care atrag, valorifica si cresc capitalul uman; principala sursa de oxigen pentru afaceri. Avem acoperire nationala permanenta cu prezenta in cele mai importante orase respectiv: Bucuresti, Constanta, Pitesti, Timisoara, Brasov, Cluj, Sibiu.

Daca vrei sa afli mai multe despe noi si serviciile noastre, te rugam sa ne contactezi accesand site-ul nostru: www.smartree.com

Responsabilitati

Searching for The Best Software Professionals for one of our client. If you are a Java Programmer we'd like to talk to you!

CERINTE

Cerinte

- University Degree, Computer Science preferred
- Java programming skills required
- Javascript/HTML5 knowledge required
- WEB UI programming experience is a plus
- Good written and spoken English skills
- Strong team orientation

Smartree Romania este o companie specializata in externalizarea salariala, administrare de personal si munca temporara, cu mai mult de 10 ani experienta.

Smartree a reusit sa devina partenerul preferat al companiilor de succes, fie ca sunt companii romanesti, fie ca sunt companii multinationale.

Smartree este partener exclusiv in Romania al ADP - Automatic Data Processing (www.adp.com) si gestioneaza contractele globale care necesita procesare salariala locala.