International Graduates Program (Internship)

MAHLE Componente de Motor

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Absolvent de Studii Universitare sau Masterale în domeniul Ingineriei;
- Orientare internațională (participare la Erasmus / schimb de experienta – avantaj) ;
- Lipsa experienței profesionale în domeniu;
- Limba engleză – avansat, germană – avantaj;
- Abilități excelente de comunicare, flexibilitate, spirit de echipă, angajament, asertivitate;

CERINTE

- Contract local pe perioadă nedeterminată;
- Program cu durata de 15-18 luni;
- Program individualizat, concentrat pe munca; în cadrul proiectelor;
- Suport oferit din partea mentorului;
- Pregatire în țară, dar și în străinătate;
- Participare la programe de training;

BENEFICII OFERITE

Îți oferim oportunități excelente pentru creștere și dezvoltare, adaptate specific pentru tine. Asigurăm acest lucru prin întâlniri periodice centrate pe feedback și prin program divers de pregătire. Valorificăm performanța remarcabilă. De aceea, ținta noastră este să lucrăm cu tine pe termen lung. Nu te încurajăm doar să îți atingi potențialul, iți oferim de asemenea remunerație bazată pe performanță și opțiuni de lucru flexibile pentru diferite stadii ale vieții. Calea ta începe aici și acum – cu noi.

Un angajator. Multe soluții inovative în cea mai mare gamă de domenii. Acesta este MAHLE. Suntem un furnizor de top pentru industria automobilelor. Cu produsele noastre pentru motoarele cu combustie și perifericele acestora, precum și soluțiile pentru vehiculele electrice, abordăm toate aspectele cruciale legate de tehnologia sistemelor de propulsie și de aer condiționat.