INTERMARIN recruteaza Key Account Executive / Reprezentant vanzari

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si se implica in realizarea planului departamentului de vanzari in privinta segmentului de clienti ai firmei (clienti potentiali pentru solutii complexe de acces la Internet), precum si in ceea ce priveste promovarea si vanzarea serviciilor prin abordarea directa a clientilor potentiali;
-dezvolta relatii cu potentialii clienti din domeniile de activitate alocate si largeste portofoliul de clienti al firmei.

CERINTE

- studii superioare;
- aptitudini de comunicare, organizare, prezentare si vanzare;
- aptitudini de negociere;
- cunostinte de utilizare a computerului si a produselor software uzuale;
- capacitatea de a se adapta la utilizarea unor noi aplicatii
software;
- cunoasterea limbii engleze (scris si vorbit);
- experienta in domeniu minim 3 ani.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- comision procentual din vanzari;
- tichete de masa;
- telefon serviciu;
- masina de serviciu.

INTERMARIN RECRUITMENT este o companie specializata in managementul de personal . Compania a luat nastere la sfarsitul anului 2007 ca birou reprezentativ in Romania al grupului international INTER MARINE.
Compania activeaza in domeniul recrutarii de personal la nivel national si international.