Instalator retele voce-date, sisteme de alarmare

Centum Net SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executie/instalare retele vode-date si/sau sisteme de alarmare in Timisoara sau ocazional in deplasare
Capacitatea de a executa lucrarea dupa proiect si de a conduce echipa din subordine
Interventii de deplasare/service in aceste domenii la sediul clientului

CERINTE

Studii medii in domeniul electronic/electrotehnic
Experienta de min. 3 ani in lucrari de retele de calculatoare sau telefonie
Disponibilitate de deplasare in tara, ocazional
Cunostinte medii de limba engleza - avantaj
Carnet de conducere cat. B - obligatoriu

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonuri de masa
Prime de sarbatori si ocazii speciale
Contract individual de munca full tinepe perioada nedeterminata
Munca intr-un colectiv tanar si dinamic

DESCRIEREA FIRMEI

Principalele domenii de activitate ale Centum Net:
- service calculatoare, vanzare si consultanta
- proiectare si realizare retele de calculatoare si sisteme de alarmare
- proiectare si realizare de lucrari de instalatii electrice, civile si industriale