Inspector resurse umane - consilier juridic

DUNCA EXPEDITII SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrare personal- incheiere, executare, suspendare, incetare CIM, operare carnete de munca, mentinerea relatiei cu institutiile publice si depunerea declaratiilor lunare; calculul salariilor, intocmirea declaratiilor lunare de contributii sociale, eliberarea de adeverinte salariatilor
- gestionarea relatiei cu Registrul Comertului
- urmarirea tuturor schimbarilor in legislatie, asigurarea respectarii prevederilor legale,
- redactarea actelor cu caracter juridic in toate domeniile dreptului

CERINTE

- studii superioare, preferabil juridice
- curs inspector resurse umane
- experienta minim 3 ani
- operare PC (word, excel)
- cunostinte legislatia muncii

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-bonuri de masa
-lucrul intr-un colectiv dinamic, in conditii deosebite

DESCRIEREA FIRMEI

TRANSPORT MARFA INTERN SI INTERNATIONAL
LOGISTICA SI DEPOZITARE MARFA