INSPECTOR RESURSE UMANE

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoaste legislatia muncii
- completare carti de munca tinute la firma
- pontaje pentru program in schimburi, ture
- introducere concedii medicale, odihna, etc.
- transmite la ITM prin softul Revisal, toate modificarile contractuale
- introduce datele angajatilor printr-un soft intern specific firmei
- tine relatia cu responsabilul de la salarizare
- completeaza adeverinte de venit si alte tipuri de adeverinte
- pregateste dosarele de pensionare
- face adeverinte pentru sporuri de noapte, grupa2, vechime
- intocmeste dosare de angajare
- intocmeste acte aditionale, decizii, note de lichidare
- face ordine de deplasare
- lucreaza in baza unui contract colectiv si cu sindicat

CERINTE

- curs inspector personal (pt a avea drept de completare in cartile de munca)
- obligatoriu notiuni privind legislatia muncii
- obligatoriu experienta in aceste activitati

- flexibil si foarte responsabil
- citeste permanent legislatia si informeaza
- atentie foarte mare, fara greseli in acte
- raspunde direct de ceea ce lucreaza
- cunostinte foarte bune de lucru cu calculatorul
- confidentialitate maxima, gandire pozitiva

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare intr-o companie internationala cu renume

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de MINISTERUL MUNCII pentru recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, mail: recrutare@resursconsult.ro) organizeaza concurs pentru unul din clientii sai importanti din Timisoara.