Inspector Asigurari

Luxury FM Medab Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- realizarea obiectivelor de vanzari si noi clienti;
- promovarea produselor de asigurare ale companiei;
- achizitia permanenta de noi clienti si service-ul portofoliului;
- recrutarea, instruirea si motivarea unei echipe de agenti;
- respectarea procedurilor si standardelor companiei;

CERINTE

- experienta relevanta in asigurari generale, asigurari de viata sau vanzari de servicii B2B;
- detinerea unui portofoliu semnificativ de clienti;
- calitati de comunicare si relationare dezvoltate;
- motivatie puternica pentru performanta;
- atitudine proactiva orientata spre solutii;

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a participa la un proiect de lansare a unei sucursale noi;
- sistem de remuneratie si bonusare la standarde de companie multinationala;
- posibilitati de dezvoltare personala si a carierei;
- suport, training si beneficii extrasalariale.

Companie de recrutare si selectie, recruteaze pentru un proiect de extindere la nivel national pentru o companie de asigurari generale.