Inginer- Vanzari

International Service Group Personnel Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea ofertelor si furnizarea detaliilor tehnice necesare pentru potentialii clienti;
- Coordonarea diverselor proiecte de lucru impreuna cu echipa de export;
- Interfata cu furnizorii externi privind cererile de oferta;
- Pregatirea documentelor necesare participarii la diverse licitatii;
- Participarea la licitatii impreuna cu echipa.

CERINTE

- Absolvent facultate de instalatii si constructii sau tehnician;
- Capacitati de comunicare si negociere;
- Cunostiinte limba germana ,nivel mediu sau avansat;
- Cunostiinte limba engleza ,nivel avansat ;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Spirit de echipa ,dinamic;
- Experienta in vanzari de minim 5 ani;
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte operare PC ( MS, Office ).

BENEFICII OFERITE

- Training
- Masina
- Telefon

Lider pe piata austriaca in domeniul recrutarii on-line, ISG Personnel Management furnizeaza SOLUTII COMPLETE in domeniul resurselor umane la standarde europene, recunoscute si verificate in peste 10 ani de experienta.