Inginer Pregatire Productie

CHIULAN srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer Programare, Pregatire Tehnologica si Urmarire Productie.
Programarea masinilor de prelucrare cu comanda numerica.
Studiul documentatiilor de ofertare.

Fabrica de productie este in Caransebes. Exista posibilitatea lucrului la biroul din Timisoara, cu vizite saptamanale la fabrica.

CERINTE

Obligatorii:
Studii de specialitate
Experienta minim 3 ani in domeniul structurilor metalice(productie de preferat)
Cunostinte solide de Office, medii de Autocad (sau similar)
Cunostinte minime de programare a masinilor CN
Disponibilitate pentru lucru prelungit
Disponibilitate pentru deplasari ocazionale
Limba engleza, nivel mediu.

Avantajeaza:

Permis de conducere
A doua limba straina
Cunostinte de proiectare a structurilor metalice
Cunostinte de proiectare si optimizare a fluxului tehnologic
Cunostinte de programare VBA (Excel).

BENEFICII OFERITE

Salariul in functie de pregatire si implicare in rezolvarea sarcinilor de serviciu
Bonusuri in functie de implicarea in rezolvarea problemelor de productie
Cursuri si specializari in tara sau strainatate
Deplasari decontate, inclusiv diurna si cazare asigurate.

Suntem un producator cunoscut de structuri si confectii metalice din zona de vest a Romaniei.Avem o capacitate minima de 3500 tone/an si suntem furnizor pentru clienti importanti si cunoscuti din domeniul antreprenoriatului general.