Inginer mecanic

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru companie de productie din Timisoara o persoana pentru postul de Inginer mecanic.

Responsabilitati
- executarea lucrarilor electrice, mecanice de intretinere la utilajele din dotare;
- reglarea si verificarea functionarii echipamentelor din productie;
- instruirea, coordonarea si asigurarea asistentei tehnice pentru personalul de productie;
- urmareste nivelul stocului din magazie si necesarul de piese de schimb; mentine relatia cu furnizorii

CERINTE

- studii superiore tehnice ( absolvent Mecanica, Electrotehnica, Electronica)
- experienta in domeniu nu este obligatore
- cunostinte de mecanica si electrica
- cunostinte operare PC
- cunostinte de limba engleza sau germana constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- tichete de masa
- transport asigurat si gratuit
- contract de munca pe perioada nedeterminata

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita un cv la adresa office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal