INGINER CONSTRUCTOR EXECUTIE CONSTRUCTII CIVILE ( TIMISOARA)

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie de constructii care dezvolta proiecte rezidentiale de anvergura.

- intocmirea si verificarea situatiilor de lucrari;
- elaborari devize;
- coordonarea relatiei cu furnizorii;
- intocmirea programul de lucru;
- stabilirea si repartizarea de sarcini;
- urmarirea incadrarii in bugetul preconizat.

CERINTE

- studii superioare absolvite:Facultatea de Constructii (specializare in constructii civile);
- min. 2 ani experienta pe un post similar;
- deprinderi in lucrul cu soft-urile specializate in calcularea devizelor;
- cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv;
- masina si telefon de serviciu;
- oportunitate de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.