Inginer Constructor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul cautat de noi este o persoana onesta, responsabila, activa, cu simt organizatoric si o buna rezistenta la stres.
Trebuie sa dispuna de reale abilitati de comunicare, planificare si organizare, experienta in domeniu, permis categoria B, cunostinte de limba italiana reprezinta un avantaj

CERINTE

- organizeaza,supravegheaza si raspunde de executia lucrarilor de constructii (incadrarea in termene, repectarea calitatii, a bugetului etc)
-colaboreaza cu managerul de proiect si il informeaza corect si constant sub aspectul activitatii specifice
- coordoneaza lucrarile de amenajare in locatie
- ofera solutii pentru rezolvarea neconcordantelor aparute intre plan si situatia existenta pe santier
- face liste de materiale necesare pe care le comunica la birou, in vederea achizitionarii
- intocmeste rapoarte de lucru si rapoarte de materiale folosite pe care le preda sefului direct
-gestioneaza toate documentele si inregistrarile in cadrul santierului conform procedurilor aplicabile
-completeaza documentatia de santier
-se asigura ca toate activitatile din santier se desfasoara in conformitate cu prevederile legale in vigoare
- este direct responsabil de calitatea lucrarilor efectuate