Inginer constructii - Director productie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate multinationala, antreprenor general de constructii industriale si civile, angajeaza un Director de Productie ce va raspunde in paralel de coordonarea mai multor proiecte de constructii, avand urmatoarele atributii:
- mentine permanent legatura cu beneficiarul, participand la ofertare, contractare, urmarirea lucrarii;
- realizeaza managementul santierului urmarind procesele de proiectare, aprovizionare, asigurarea cu resurse;
- planifica lucrarile de constructii utilizand programe de specialitate si urmareste evolutia lucrarilor cantitativ, calitativ si din punct de vedere al incadrarii in termene;
- elaboreaza si defalca bugetul pe puncte de lucru urmarind incadrarea lucrarilor in bugetul alocat;
- participa la verificarea calitatii lucrarilor efectuate.

CERINTE

-Absolvent al Fac. de Constructii, sectia CCIA;
-Experienta relevanta pe un post similar;
-Cunostinte limba engleza/italiana - nivel mediu;
-Persoana serioasa, dinamica, ferma, orientata spre rezultate;
-Foarte bune abilitati de coordonare, planificare si organizare;
-Bune cunostinte de utilizare PC: Word, Excel, Microsoft Project;
-Posesor permis conducere categoria B;
-Disponibilitate la program prelungit si deplasari la punctele de lucru din tara.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Posibilitatea de a lucra intr-o companie performanta, alaturi de o echipa de profesionisti.