Inginer Chimist

Dynamic Carier.S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dynamic Carier recruteaza Inginer Chimist pentru o societate romano-germana cu sediul in Timisoara care ofera produse de lacuri si vopsele ecologice.

Responsabilitati:
Participa la realizarea productiei de lacuri si vopsele ecologice;
Efectueaza si verifica analize de laborator;
Evalueaza calitatea produselor;
Participa la culegerea de date necesare intocmirii studiilor, temelor de cercetare, proiectelor;
Realizeza rapoarte cu privire la productie.

CERINTE

Studii superioare in chimie industriala, tehnologie chimica;
Experienta practica in productia de lacuri si vopsele constituie avantaj;
Cunostinte operare PC;
Persoana responsabila, serioasa, organizata, cu initiativa, comunicativa.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Bonuri de masa;
80% din salariu de Craciun;
Posibilitatea de avansare.

Compania Dynamic Carier a luat nastere din dorinta de a furniza clientilor nostri calitate si profesionalism in serviciile de recrutare, selectie si plasare personal:
Cultura companiei Dynamic Carier este centrata pe posibilitatea de dezvoltare si afirmare profesionala si pe asigurarea unor servicii de calitate clientilor si candidatilor nostri.
Dynamic Carier functioneaza sub acreditarea AJOFM Timisoara.