Graphic Designer WANTED

Gaudi Markting Intelligence

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie de un coleg/colega de treaba, cu pasiune si inclinatii spre grafica publicitara/publicitate care sa ocupe postul de Mijlocas Ofensiv in echipa noastra de marketing si publicitate. Vrem de la tine sa ne dai pase de gol sub forma de grafica creativa. SI NU E OBLIGATORIU SA ITI PLACA FOTBALUL.

CERINTE

Functionam ca o echipa de sportivi cu sete de perfomanta si cu un spirit de echipa imbatabil. Avem nevoie sa stii sa te joci cu Ai,Ps sau Cdr, sa fii creativ/creativa si sa iti doresti sa te dezvolti constant.

BENEFICII OFERITE

Noi avem cafea buna intotdeauna, un mediu fain cu colegi de gasca si proiecte catchy. Ne place brainstormingul cu echipa si chiar ne pasa de orice parere. Respectul, intelegerea si sustinerea sunt arbitri constanti in orice meci pe care il jucam in echipa.
Mai beneficiezi si de cursuri de perfectionare si training. Doar asa e cu echipa, nu?
Salariul este simpatic si al naibii de incapatanat: creste incontinuu. La fel cum cresti si tu.

DESCRIEREA FIRMEI

Marketing si publicitate.