GESTIONAR MAGAZIE UNELTE SI SCULE

CASA RUSU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza, gestioneaza si administreaza activitatea magaziei de piese schimb , in conditii de maxima eficienta, de respectare cu strictete a prevederilor actelor normative in vigoare si a deciziilor Directorului General ;
- receptioneaza cantitativ si calitativ materialele ce ajung la magazie si verifica daca receptia este conforma cu comanda ;
- executa asigurarea activitatii de codificare a materialelor primite in gestiune si de deschidere a fiselor de magazie pentru fiecare material.
- gestioneaza toate produsele din magazie si orice fel de marfa pe care a preluat-o in gestiune ;
- primeste si elibereaza materialele din gestiune doar pe baza de documente justificative, numai persoanelor imputernicite sa le ridice ;
- organizeaza in conditiile prevederilor legale locurile de depozitare a materialelor care prezinta un grad ridicat de pericol (carburanti, lubrefianti, materii prime toxice si inflamabile) si furnizeaza date privind materiile prime si materialele poluante ;
- participa la incarcarea si descarcarea materialelor necesare desfasurarii in bune conditii a procesului de productie, si raspunde de receptia acestora ;
- intocmeste receptiile la materii prime si materiale ;
- intocmeste avizele de insotire a marfii ;

CERINTE

- Experienta intr-un post similar - minim un an;
- Minim absolvent de liceu cu profil tehnic, cu diploma de bacalaureat;
- Experienta in programul WinMentor
- Seriozitate, disciplina, profesionalism;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Transport la / de la fabrica din Dudestii Noi din Timisoara si satele invecinate;

Societate infiintata in 1994 avand ca obiect de activitate productia de mobilier din PAL melaminat de serie mare, in prezent avand peste 250 de angajati, RUS SAVITAR este ca marime al doilea producator de mobilier de pal din Romania, cu o capacitate totala de productie de 18000 de garnituri de mobilier pe luna, activitatea de productie desfasurandu-se pe o suprafata de 100000 mp, unitatea de productie aflandu-se in localitatea Dudestii Noi, la 15 km de Timisoara.