GESTIONAR DEPOZIT SI REPREZENTANT VANZARI

GLOBALTIM TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vânzare
- Relația cu clienții
- Organizare transport
- Recepție marfă
- Administrare stocuri
- Inventariere
- Aspectul depozitului

CERINTE

- organizat si responsabil in gestiunea produselor din magazie
- familiar cu echipamente sportive: culturism, fitness, Crossfit
- este nevoie sa practice fitness sau Crossfit de minim 3 ani si sa poata discuta cu pasiune cu clientii pe aceasta tema
- cunostinte operare PC (word, excel). Cunostintele mai avansate de operare PC reprezinta un avantaj
- comunicare buna cu clientii
- forma fizica excelenta pentru a putea manipula echipamentele
- experienta minima in vanzari

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- program flexibil - va puteti alege in anumite limite perioada in care doriti sa lucrati
- salariu de incadrare
- bonusuri de performanta
- instruire la locul de munca
- posibilitati de avansare
- bonus pentru ore suplimentare
- bonus in functie de vanzari intre 1% si 2% din valoarea vanzarilor

Divizia GlobalFIT™ a grupului nostru GLOBALTIM GROUP se ocupă de distribuția de echipamente fitness pentru sălile de fitness.
Avem o gamă foarte largă, completa de aparate de fitness de ultima generatie, bare, greutati si gantere din cauciuc sau cauciucate foarte rezistente, dar și echipamente crossfit, aparate HIIT, covoare de fitness și accesorii.
Câteva dintre produsele pe care le oferim pot fi găsite pe site-ul nostru.
La cerere putem oferi practic orice alte produse, aparatele pot fi marcate cu logo-ul clientului și putem produce aparate noi după design-ul dvs.
Avem distributie unica pentru Romania pentru toata gama de aparate fitness, bare si greutati din oferta noastra.