Gestionar Depozit

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini principale:
- Efectueaza receptii de materii prime, consumabile, marfuri (intrarile in gestiune) etc.
- Verifica cantitativ si calitativ marfa primita in gestiune.
- Pregateste produsele finite pentru livrare.
- Completeaza documentele aferente gestiunii.
- Efectueaza inventare regulate in depozit.
- Asigura gestiunea depozitului atat scriptic cat si fizic.
- Alimenteaza liniile de productie cu materie prima si colecteaza produsul finit.
- Responsabil pentru buna desfasurare a circulatiei marfurilor (descarcare, manipulare, depozitare, livrare).
- Responsabil de ordinea, inregistrarea si etichetarea produselor depozitate.
- Utilizarea eficienta a spatiului depozitului (respectare si imbunatatire layout).
- Responsabil de corectitudinea stocurilor scriptice si fizice din depozit.

Sarcini suplimentare:
- Realizeaza instructiuni de lucru in legatura cu specificul activitatii.
- Opereaza in sistemul intern ERP specific activitatii.
- Dezvolta si participa impreuna cu celelalte departamente, sisteme care sa asigure o buna functionare si gestiune a stocurilor.
- Realizeaza raportarile interne si urmareste ca indicatorii specifici departamentului sa fie indepliniti.

CERINTE

- Studii medii sau superioare.
- Experiența 2-4 ani intr-o pozitie similara.
- Abilitați suplimentare: focusat pe rezolvarea problemelor.
- Cunostiinte de limba engleza (nivel avansat).
- Cunostinte de PC.
- Gandire analitica.
- Idei de imbunatatire continua.
- Abilitați personale: persoana organizata, cu spirit de initiativa, atenta la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Societatea acorda lunar tichete de masa proporțional cu numarul de zile lucrate in luna aferenta.
- Se asigura transportul din Timisoara la locul de munca (tur/retur) cu microbuzele puse la dispozitie de societate.
- Societatea ofera un bonus anual reprezentand al 13-lea salar, platibil in 2 (doua) transe.
- Societatea ofera servicii medicale gratuite angajatilor si membrilor de familie (sot/sotie, copil(i), conform contractului stabilit cu Clinica MEDICOVER Timisoara.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.