Gestionar

Step UP Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica si preia marfa de la furnizori
- Se ocupa de testarea marfii in cazul produselor din import
- Introduce produsele in programul de gestiune (BORG)
- Realizeaza inventare lunare pe grupe de produse
- Furnizeaza piese de schimb departamentului de service
- Realizeaza transferuri de produse din gestiune pe magazin
- Completeaza documentele de livrare
- Urmareste livrarea coletelor catre clienti
- Realizeaza rapoarte lunare catre furnizor cu privire la numarul de produse intrate in gestiune si numarul de clienti
- Raspunde de ordinea si curatenia din depozit

CERINTE

- Cunostinte medii despre calculatoare
- Experienta in munca in domeniul gestiunii
- Atentie la detalii
- Abilitati de organizare

Localizata in vestul Romaniei, firma de resurse umane Step Up cunoaste temeinic caracteristicile pietei fortei de munca din aceasta parte a tarii. Oferim solutii optime de recrutare si selectie atat angajatorilor cat si candidatilor.