Gestionar

TMD Deriva Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentine evidenta materialelor prin realizarea bonurilor de consum si a notelor de intrare receptie
-inventarierea periodica a materialelor
-mentinerea pe calculator a legaturii cu dealerii printr-un program special
-activitati de secretariat cand este necesar

CERINTE

cunostinte in domeniu
aptitudini de operare P.C. ( World, Excel)
persoana organizata, activa, cu initiativa
domiciliul in Timisoara

BENEFICII OFERITE

sansa de a te alatura unei echipe tinere si profesioniste
oportunitate in dezvoltarea carierei
pachet salarial motivant

In anul 1998 se deschide firma SC TMD DERIVA GROUP SRL. Firma se ocupa si in prezent de fabricarea elementelor de dulgherie si tamplarie de metal, respectiv realizarea tamplariei termopan.
Principalele activitati, dupa coduri CAEN, ale societatii sunt:
281 - Constructiile metalice,
2812 - Structuri si tamplarii metalice.
261 - Fabricarea sticlei si a articolelor din sticla
Extinderea suprafetei de lucru a firmei este primordiala.
Punerea in functiune a halei industiale, care in aces moment este in constructie si constituie un element im important pentru activitatea firmei SC TMD DERIVA GROUP SRL.