Functionar economic

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Casablanca Services recruteaza pentru un client din Timisoara-companie a carei activitati consta in distributia de materiale si componente electrice,

Responsabilitati:

-introduce in programul contabil facturile de la furnizori ;
-introduce in programul contabil extrasele de banca in lei;
-intocmeste declaratii;
-intocmeste ordine de platapentru furnizori(lei si valuta);
-mentine relatia cu bancile si institutiile statului;

CERINTE

-studii medii/superioare profil economic;
-cunostinte PC -Office, program contabil(cunoasterea programelor de declaratii- avantaj);
-persoana organizata, comunicativa, orientata spre scop;
-capacitate de atentie concentrata, gandire structurata;
-experienta pe un post similar reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-salarizare motivanta raportata la performanta;
-tichete de masa, bonusuri;
-perspective reale de dezvoltare intr-o companie mare;
-formare profesionala;

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF ( acreditare TM 201/2002 ) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.

Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii :
- Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
- Consultanta in resurse umane:
- Audit de resurse umane
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii
- Anchete de opinie;
- Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L ¿V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.
Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.