Job expirat

IHM Total Consult angajeaza  Frezor CNC in Timisoara
Responsabilitati:
• Efectuarea de programe simple de prelucrare si operatii de setare parametrii;
• Verificarea concordantei dintre produsul realizat si cotele desenului tehnic;
• Verificarea documentatiei tehnica pentru a evita eventuale neconcordante pe fluxul de fabricatie;
• Conceperea si realizarea programelor pentru masinile unelte controlate numeric, CNC.

Cerinte:
• Studii medii/postliceale: scoala de arte si meserii, profil tehnic (mecanic/automatizari/electromecanic/pneumatic);
• Cunostinte tehnice de baza (citire desen tehnic, măsurători cu șublerul);
• Experienta relevanta ca operator pe masini de frezare de cel putin 1 an;
• Disponibilitate pentru program de lucru in 2 schimburi (06:30 – 15:00; 15:00 – 23:30).

Oferta (Bonusuri)

• Salariu atractiv;
• Tichete de masa – 20 lei/zi lucratal;
• Asigurare medicala, dupa 6 luni de la angajare;
• Bonus lunar de productie (376 lei brut);
• Al 13-lea salariu;
• Bonus de Paste, Craciun, 8 martie;
• Transport asigurat din Timisoara ;
• Bonus de recomandare (150 lei net la angajare + 500 lei net dupa 6 luni de la angajare);
• Zile suplimentare de concediu de odihna in functie de vechimea in companie.