Electronist/Mecanic

TALLY CAFFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Participa la procesul de functionare a atelierului, incluzand logistica aferenta activitatii;
Utilizarea documentatiilor electronice;
Asamblarea circuitelor electronice prin montarea pe suprafata a componentelor;
Asamblarea electrica manuala;
Asamblarea mecanica demontabila;
Realizarea conexiunilor electrice fără lipire;
Realizarea conexiunilor electrice prin lipire;
Depanare: identificarea si remedierea defectiunilor;
Utilizarea sculelor şi dispozitivelor manuale, a aparatelor de masura si control.

CERINTE

Studii medii, specializarea electronica/mecanica.
Experienta similara, minim 3 ani.

BENEFICII OFERITE

Salaru corelat cu performantele;
Program de lucru 08:00 -16:30 (cu pauza de masa inclusa);
Mediu de lucu placut.

Companie ce activeaza in distributia cafelei si a automatelor de cafea din 1998 avand o echipa tanara care cauta sa-si intregeasca echipa cu un coleg creativ.