Educator/ Invatator Gradinita si Scoala Primara Privata

Inredning S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

* predarea copiilor de gradinita sau copiilor de clasa pregatitoare;
* realizarea de proiecte didactice, plinificari semestriale si saptamanale;
* instruirea si educarea copiilor in concordanta cu obiectivele nationale;
* organizeaza activitati de invatare variate, adecvate obiectivelor propuse.

CERINTE

* experienta minim 3 ani in lucrul cu copiii;
* cunoasterea unei limbi straine: engleza sau germana;
* absolvent de Liceu Pedagogic sau Facultatea de Stiinte ale Educatiei Inv. Primar si Prescolar;
* dubla specializare invatator/ educator
* punctualitate;
* seriozitate;
* disponibilitate la program lung de lucru;
* disponibilitate de lucru pe o perioada indelungata.

BENEFICII OFERITE

* servirea pranzului in institutie;
* mediu adecvat unei institutii de invatamant.

Institutie de invatamant privata: gradinita si scoala primara.