Educatoare

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting angajeaza pentru gradinita din Timisoara personal pentru postul de Educatoare.

Responsabilitati:
• Planificarea si realizarea activitatilor educationale;
• Planificarea si realizarea activitatilor recreative;
• Organizarea si amenajarea mediului educational;
Coordonarea activitatilor artistice, a celor extra-curriculare si a evenimentelor realizate la nivelul gradinitei;
• Supravegherea copiilor.

CERINTE

Cerinte:
• Studii de specialitate, educatoare, educator/ invatator/ profesor pentru invatamantul primar si prescolar
• Experienta in lucrul cu copiii;
• Motivatie pentru o dezvoltare personala si profesionala in cadrul gradinitei;
• Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si ascultare;
• Atitudine empatica, proactiva;
• Foarte bune abilitati de planificare si organizare;
• Capacitate de lucru in echipa;
• Dinamism si flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv;
• Program de lucru in ture, prin rotatie: 7:30 – 16:00 / 10:00 – 18:30;
• Acces la o formare completa in domeniul Pedagogic;
• Mediu de lucru tanar si dinamic;
• Perspective de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal