ECONOMIST / CONTABIL- TIMISOARA

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea in contabilitate a facturilor de servicii , obiecte de inventar, materiale consumabile, deconturi de cheltuieli
- evidenta conturilor de creante si datorii, inregistrarea proceselor verbale de compensare
- inregistrarea contabila a statelor de plata
- intocmirea ordinelor de plata catre trezorerie si a registrului de casa

CERINTE

- studii superioare economice
- experienta 2 ani in domeniul financiar- contabil
- cunostinte solide de contabilitate, cunostinte IFRS constituie avantaj
- cunoasterea la zi a legislatiei fiscale
- orientare spre rezolvarea problemelor si indeplinirea obiectivelor la termenele stabilite
- persoana minutioasa si foarte bine organizata
- constituie avantaj cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performantele obtinuþe
- mediu de lucru dinamic
- sansa unei cariere într-o companie multinationalã
- prime in functie de rezultatele obtinute
- perioadã de instruire

Companie multinationala ce detine o retea de 24 de magazine alimentare.