ECONOMIST

S.C. GABROU CARIERE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea documente financiar - contabile, interne si externe (facturi, chitanţe, proforme) in program informatic;
- evidenta obiectelor de inventar;
- intocmirea diferitelor rapoarte si situatii solicitate de catre conducere;
- contactarea clienţilor cu debite restante în vederea încasării acestora;
- arhivarea documentelor financiar-contabile;
- sprijinirea activitatilor administrative in curs.

CERINTE

- Studii de specialitate;
- Cunoștințe solide în utilizarea programelor din pachetul Microsoft Office;
- Responsabilitate, seriozitate și atenție la detalii;
- Rigurozitate în respectarea cu acurateţe a termenelor limită şi a sarcinilor;
- Constituie avantaj cunoasterea limbii engleze;
- Persoana foarte bine organizata, responsabila, dinamica, serioasa si de incredere.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- tichete de masa in valoare de 15 RON pentru fiecare zi lucrata;
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de constructii ce se ocupa cu extractia pietrei