Director Zonal Vanzari

ADECCO RESURSE UMANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea legaturii cu distribuitorii actuali si gasirea de noi distribuitori in zona
- Planificarea si organizarea operatiunilor si activitatilor de vanzari, urmarirea incasarilor si indeplinirea contractelor
- Participarea la targuri si expozitii
- Negocierea si finalizarea contractelor
- Actualizarea permanenta a bazei de date, in ce priveste persoanele si firmele contactate
- Urmarirea constanta a pietei

CERINTE

- Absolvent cu studii superioare in domeniul constructii, arhitectura sau in domeniul tehnic
- Experienta anterioara de minim 2 ani pe o pozitie similara
- Experienta in vazari, in domeniul constructiilor constituie un avantaj
- Cunoatrea limbii engleze, nivel avansat
- Cunostinte de MS Office avansate
- Carnet de conducere categoria B si experienta in sofat
- Persoana dinamica, activa, organizata, hotarata, capabila sa impuna si sa se impuna, autonoma, cu dezvoltate abilitati verbale si de persuasiune, spirit de echipa
- Disponibilitate la deplasari frecvente

BENEFICII OFERITE

- Posiblitatea de a activa in cadrul unei companii mari;
- Posibilitatea de a dezvolta activitatea in zona si de dezvoltare personala;
- Pachet salarial motivant si training-uri in domeniu.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.