DIRECTOR TEHNIC [RTE]

EDY Group - EDYINVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea Dirigintilor de santier
- Raporteaza permanent stadiul derularii proiectelor catre Directorului General
- Coordonarea intregului procesului de antrepriza:
- Mentinerea relatiei cu clientii si beneficiarii EDY INVEST
- Elaborarea ofertelor de executie pentru clientii EDY INVEST
- Planificarea executiei proiectelor: grafic de executie, alocarea tuturor resurselor [umane, tehnice, materiale, de timp, etc.]
- Asigura informatiile necesare pentru comanda optima in relatia cu furnizorii EDYINVEST
- Asigurarea circuitului documentelor necesare derularii optime a proiectelor
- Monitorizarea si adaptarea permanenta a bugetului de proiect in vederea incadrarii financiare optime a realizarii efective

CERINTE

- Facultatea de Constructii
- Studii/Training/ Specializare in domeniul Afacerilor [tip MBA]
- Certificare – Responsabil Tehnic cu Executia
- + 5 ani experienta in domeniul constructiilor
- + 3 ani experienta intr-un post managerial
- Abilitati de operare PC - MS Office
- Permis de conducere – B

- Foarte bune abilitati de organizare si coordonare
- Capacitate de decizie rapida si cu responsabilitate ridicata
- Foarte bune abilitati de rezolvare a problemelor
- Foarte bune abilitati de mobilizare si motivare a oamenilor
- Lider innascut si fermitate in managementul proiectelor

BENEFICII OFERITE

EDY INVEST este membra a EDY Group – www.edyspedition.ro

Pentru postul de Director Tehnic [RTE] oferim un pachet salarial atractiv, alaturi de un sistem de bonusare performant!

EDY Group
cariere in miscare

Va rugam sa luati in considerare faptul ca doar candidatii selectati vor fi contactati pentu etapa de intervievare. Va multumim anticipat pentru intelegere!

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in aria Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare si servicii de suport oferite clientlor EDY.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

EDY Group