DIRECTOR TEHNIC INVESTITII

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaza intregul departament din punct de vedere tehnic
-planifica investitii
-realizeaza bugete
-se ocupa de achizitii
-discuta cu clienti, furnizori si face analiza costurilor necesare
-optimizeaza bugetele de investitii
-se ocupa cu managementul de proiect
-supravegheaza intregul proces de construire a unei noi hale
-calculeaza toate resursele necesare in ceea ce priveste constructia unei noi linii de productie

CERINTE

-varsta minim 30 ani
-preferabil absolvent al Facultatii de Constructii industriale
-preferabil sa mai fi lucrat intr-o companie multinationala de productie
-experienta minim 1 an ca Inginer constructor (constructii industriale) si/sau Inginer frigotehnist (avantaj)
-experienta ca Director tehnic minim 3 ani
-experienta ca Operations Manager minim 2 ani
-experienta in Project Management 1 an
-limba Maghiara constituie un avantaj
-persoana proactiva, cu capacitate decizionala si de anticipare a momentelor importante pentru dezvoltare

BENEFICII OFERITE

-salariu foarte motivant
-prime si bonusuri de performanta
-telefon, masina

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane, avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii.
Fondat in Elvetia la 20 August 1996 ca urmare a fuziunii companiilor Adia (infiintata in 1957) si ECCO (infiintanta in 1964), Adecco este administrat de o echipa multinationala ce dispune de o remarcabila experienta in domeniu.
Zilnic, peste 700.000 de persoane isi gasesc un loc de munca prin reteaua Adecco, ca urmare a gamei de servicii personalizate oferite celor peste 250.000 de clienti.
Conform clasamentului intocmit de prestigioasa publicatie Forbes, Adecco este in prezent, una dintre cele 500 de mari companii din lume.
Adecco este cotat la bursele NYSE (ADO), Swiss Exchange (ADEN) si EURONEXT Premier Marche.
Adecco in Romania
Misiune: asigurarea succesului profesional intr-o lume in continua schimbare.
Adecco ofera zilnic solutii flexibile si adaptarea legislatiei in vigoare reusind, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 6.000 de noi locuri de munca, in doar 6 ani de la infiintare.
La baza succesului inregistrat se afla transpunerea in practica a valorilor grupului:
- onestitate si integritate;
- responsabilitate sociala;
- orientare spre nevoile clientului;
- inovatie si creativitate;
- comunicare si spirit de echipa;
- transparenta;
- deplina legalitate

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300.35.46
Tel: 031/405 9840/41
Fax: 021/300.35.45
E-mail: recrutare@adecco.ro

BUCURESTI Nord - Str. Axexandru Ioan Cuza Nr. 17, Sector 1
Tel/Fax: 031/805 8417

BUCURESTI Vest - Str. Valea Cascadelor Nr. 4, Sector 6
Tel: 031/805 8245
Fax: 031/805 8243

TIMISOARA - Popa Sapca nr.12
tel: 0256/432 211
fax: 0256/406 180
E-mail: recrutaretm@adecco.ro

PITESTI - Bulevardul Eroilor, nr 16 B
Tel: 0248/612 303
Tel: 0348/401 548
Fax: 0248/612 304
E-mail: pitesti@adecco.ro

SIBIU - Str Fantanii, 2 bis
Tel: 0269/206 450
Tel: 0369/405 244
Fax: 0269/206 451
E-mail: sibiu@adecco.ro

ARAD - Str Ludovic Szantay, nr 1, ap 5,
Tel/fax:0257/281 147;