Director Tehnic in Constructii

S.C. Edy Constructions Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea devizelor conform proiectelor propuse;
- Elaborarea graficului de executie in vederea indeplinirii termenelor cerute;
- Pregatirea si lansarea comenzilor tinand cont de obiectivele contractuale de executie;
- Urmarirea incadrarii in costuri a lucrarilor contractate;
- Intocmirea raportului lunar si sustinea lui;
- Arhiveaza si verifica realizarea contractelor specifice pentru fiecare santier;
- Compara si verifica ofertele subcontractorilor si / sau materialelor implicate in realizarea constructiei.

CERINTE

- Experienta in domeniu minim 5 ani;
Facultatea de Constructii;
- Cunostinte avansate de: MS Office; Autocad; MS Project;
- Comunicativ, punctual, ordonat, sociabil;
- Deschis catre actiune;
- Disponibilitate la deplasari si program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- In urma interviului.

Grupul edy coroboreaza munca a sute de angajati pentru a oferi solutii optime de transport si logistica, totul pentru a satisface exigentele clientilor la cele mai inalte standarde europene.