DIRECTOR MARKETING (Timi¿oara)

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaz¿ imaginea ¿i serviciile companiei;
- realizeaz¿ strategii prin care anticip¿, identific¿ ¿i satisface cerin¿ele clien¿ilor;
- analizeaz¿ pia¿a ¿i dezvolt¿ produse noi;
- creeaz¿ procedee de fidelizare a clien¿ilor;
- concepe materiale destinate promo¿iilor;
- întocme¿te rapoarte privind extinderea pie¿ei ¿i a vânz¿rilor pe diferite arii geografice.

CERINTE

Clientul nostru este o companie cu capital integral privat ce se g¿se¿te în topul francizelor din România ¿i care produce ¿i comercializeaz¿ produse de patiserie.

Cerin¿e:

- studii superioare absolvite;
- experien¿¿ de min. 2 ani într-o func¿ie de conducere;
- cuno¿tin¿e temeinice în domeniul marketing-ului, al vânz¿rilor ¿i despre sistemele de franciz¿;
- fluen¿¿ în limba englez¿;
- carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv;
- training de specialitate;
- ma¿in¿ de servici, telefon de servici.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.